Evde Köpek Eğitimi | İstanbul Köpek Eğitimi

Evde Köpek Eğitimi

Evde Köpek Eğitimi

Köpek sahibi olmak için karar aldığınızda bunun beraberinde büyük sorumluluklarında geleceğini biliyor olmanız gerekir. Bu sorumluluklar aslında diğer tüm sorumluluklar gibi karşılıklı gerçekleşmesi gereken sorumluluklaradır.

Köpekleriniz sorumluluğunu yerine getirebilir ama sorumluluğunun farkında olması gerekir. Bunun için köpek eğitimi almalıdır. Köpekler diğer pek çok hayvana göre insanlarla daha iyi anlaşır ancak köpeklerin sosyalleşme şekilleri, davranışları tam olarak bizim beklediğimiz şekilde değildir. Köpek eğitimi alarak beklentilerimizi karşılayabilecek bir davranışları edinmeye başlayacaklardır.

Köpekler içgüdüleri geri her bulduklarını yiyebilir ve her önüne gelen şeyi kemirebilir bu noktada neyi kemirmemeleri gerektiğini bilmiyor ve neyi yememeleri gerektiğini bilmiyorlardır. Bundan dolayı siz onları evde köpek eğitimi uygularken sık sık gözlemlemeli ve yanlış davranışlar içine girdiklerinde onları uyarmalısınız. Eğer köpeğiniz yavru ise bu durumda daha dikkatli olmanızda fayda olacaktır.

Köpeğiniz için yaşam alanı olarak ayırdığınız bölümde kendisine zarar verebilecek eşyaları bulundurmayın. Köpekler için egzersiz, yürüyüş ve sosyalleşme aktiviteleri çok önemlidir onların ruhsal ve bedensel gelişimlerini sağlarlar. Evde köpek eğitimi için ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM